Wioletta Wysokinska

BIZNES PLANNER PRO

To kurs online, w którym dzielę się z Tobą moją autorską metodą kreowania pomysłu na własny biznes. Na rynku znajdziesz wiele kursów, które wspierają przedsiębiorców w bieżących kwestiach, jak zarządzanie zespołem, czy sprzedaż. Moją misją jest pomaganie przede wszystkim początkującym, dlatego postanowiłam podzielić się z Tobą procesem, który opracowałam w drodze poszukiwania swojego pomysłu na bizn

Please fill all required field

Twoje dane:

Pola oznaczone * są wymagane

Twoje produkty:

Produkt
Suma
Kwota 0.00 
Suma 0.00 

Metody płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Nie przechowujemy danych kart płatniczych

Szanujemy Twoją prywatność i Twoja dane są bezpieczne.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE:

  • Znasz dokładną mapę prowadzącą do Twojego celu.

  • Wyznaczasz kolejne etapy rozwoju Twojego biznesu i realizujesz je krok po kroku.

  • Dysponujesz konkretną strategią rozwoju Twojego biznesu, która nie pozwala Ci zboczyć z obranej drogi.

  • Wyznaczasz cele w czterech najważniejszych sferach rozwoju Twojego biznesu.

Opinie moich klientów

Wiola Wysokińska to znakomita ekspertka!!! Miałam przyjemność napisać swój pierwszy wstępny biznesplan pod Jej okiem i naprawdę była to bardzo owocna współpraca. Wiola rzeczowo, celowo, trafnie a przy tym życzliwie i całym sercem angażuje się by odpowiednio „pokierować „ jak zmierzyć się z tym pierwszym krokiem w kierunku biznesu. Doskonale wczuwa się w naszą wizję i dzięki temu świetnie nas rozumie, podsuwa trafne ,słuszne i cenne spostrzeżenia. Ma naprawdę ogromne doświadczenie i zauważa szczegóły, których my nie dostrzegamy zwłaszcza jeśli dopiero rozpoczynamy przygodę z biznesem.

Beata Pawłowicz
przygotowuje się do założenia własnej firmy

Od wielu miesięcy poszukiwałam możliwości, … jak powinnam napisać ten biznesplan, od czego zacząć i dzięki temu, że trafiłam na Ciebie, że otworzyłam siebie, powiedziałam jakie mam plany i dzięki Twojej niesamowitej postawie otwartości, że chcesz ludziom pomagać zdecydowałam się na ten ważny krok. Wiedziałam , że potrzebuję wsparcia, potrzebuję pomocy i chciałabym otrzymać jakieś narzędzie, które pomoże mi zweryfikować przynajmniej podstawy mojego biznesu, czy to w ogóle ma sens. Uważam, że bez tego wsparcia w postaci Twoich zeszytów ćwiczeń, to byłoby niezwykle trudne do osiągnięcia, to co osiągam w tej chwili.

Monika Pal
Trener Rozwoju Osobistego

  • Chronimy Twoją prywatność.

  • Gwarantujemy 100% satysfakcji.

  • Twoje dane są u nas bezpieczne.