Wioletta Wysokińska

Jeżeli myślisz o własnej firmie i nie wiesz od czego zacząć, boisz się, że popełnisz błąd
 i dużo stracisz, to ten program da Ci gotowe narzędzia dojścia do
konkretnych rezultatów bez marnowania czasu.

Dołącz do WYZWANIA, w którym przeprowadzę cię krok po kroku do jasno
sprecyzowanego planu osiągnięcia twojego celu, jakim jest Twój własny biznes.

WYZWANIE BIZNESPLAN W 30 DNI

...  to 30 dni intensywnego szkolenia online. Już w pierwszym tygodniu otrzymasz ode mnie unikatowy zeszyt ćwiczeń, w którym znajdziesz zagadnienia podzielone na dogodne dla Ciebie rozdziały, z których zbudowany jest cały program tak, abyś mógł zainwestować swój czas każdego kolejnego tygodnia.


Dodatkowo, w każdym tygodniu WYZWANIA, otrzymasz PDF z moimi wskazówkami dotyczącymi realizowania kolejnych ćwiczeń oraz spotkanie na żywo na platformie zoom.​​


Program ten polega na Twoim czynnym zaangażowaniu, ponieważ to spowoduje transformację Twojej strategii biznesowej.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE:

Twoja biznesowa wizja jest spójna z Twoimi wartościami

 Wiesz dokładnie dlaczego chcesz założyć własną firmę i jakie Twoje wartości będą Cię wspierały w realizowaniu strategii biznesowej. Odzyskasz skupienie, klarowność i pewność swojej misji, co sprawi, że już nigdy w siebie nie zwątpisz.

Znasz dokładną mapę prowadzącą do Twojego celu

Wytyczasz swój biznesowy cel i solidną, precyzyjną mapę, która prowadzi wprost do osiągnięcia pożądanych przez Ciebie rezultatów. Dzięki temu nie zboczysz z kursu i  zrealizujesz swój plan. To sprawi, że będziesz dokładnie wiedział co robić.

Twoi klienci są lojalni 
i przywiązani do Twojego produktu/usługi

 Wiesz dokładnie, jakie problemy swoich klientów chcesz rozwiązywać, dzięki czemu koncentrujesz wszystkie swoje działania tak, aby osiągnęli maksymalną satysfakcję 

Świetnie orientujesz się 
w sytuacji prawno-podatkowej swojego biznesu

Zamiast tracić czas i pieniądze na błędy, niekorzystną formę opodatkowania czy ryzykowną formę prawną Twojej działalności, już dziś zaplanujesz rozwój swojego biznesu pod kątem optymalizacji rozwiązań prawno-podatkowych. Dzięki temu  będziesz spokojny o kwestie rozliczeń z fiskusem.

Rynkowa konkurencja nie stanowi zagrożenia dla Twojego produktu/usługi

Dokładnie orientujesz się w sytuacji rynkowej swojej branży. Zamiast bać się konkurencji, uczysz się na ich błędach i czerpiesz z ich doświadczenia. Wiedząc z kim przyjdzie Ci konkurować, wiesz jak wyróżnić się z tłumu i sprawić, by Twoi klienci obdarzyli zaufaniem właśnie Ciebie. 

Ze świadomością słabych 
i mocnych stron swojego biznesu, optymalizujesz ryzyko na każdej płaszczyźnie

Wiesz jak wykorzystać swoją przewagę i precyzyjnie inwestujesz czas i środki, aby zmaksymalizować swoje wyniki, a dzięki świadomości wyzwań, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć, jesteś od początku przygotowany, a co za tym idzie wiesz, jak przekłuć je w biznesowe korzyści.

Zaplanuj swój biznes teraz i zacznij działać od razu!
Teraz to najlepszy czas na działanie !

MOŻESZ WYSTARTOWAĆ SAM, ALE WEŹ POD UWAGĘ

… listę błędów, jakie najczęściej popełniają początkujący przedsiębiorcy:

 • brakuje im wizji, nie wiedzą, gdzie chcą dojść za rok, za 5 lat,
 • brakuje im strategii, nie mają celu, realizują cele innych,
 • brakuje im wiedzy biznesowej (zarządzanie, marketing, sprzedaż, finanse),
 • brakuje im selekcji klientów - biorą wszystkich jak leci,
 • brakuje im planu - działają ad hoc, jakoś to będzie,
 • nie wiedzą komu chcą sprzedawać,
 • nie wiedzą, ile chcą zarabiać,
 • nie wiedzą, jak ustalać ceny,
 • stosują rabaty bez żadnej strategii,
 • brakuje im kontroli wydatków,
 • nadmiernie się zadłużają,
 • nie planują rezerwy finansowej.

Na te i wiele innych problemów odpowiada właśnie biznesplan
i ja jestem w stanie nauczyć Cię stworzyć go i sprawić, że stanie się Twoją spersonalizowaną,
unikatową mapą rozpoczęcia i prowadzenia własnego biznesu.


Teraz, dzięki mojemu WYZWANIU ta możliwość jest
w zasięgu Twojej ręki!

Otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych:

Unikatowe zeszyty ćwiczeń jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas procesu rozwoju Twojego biznesplanu, a dostęp do grupy wsparcia na Facebooku sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi sukcesami i wątpliwościami. 

Sprawdzone techniki, które nauczą Cię rozwinąć Twój biznes

Dostaniesz dostęp do moich najlepszych technik, które działają znakomicie dla mnie jak i dla moich klientów. Zebrałam je dla Ciebie w jednym miejscu. Wszystkie zostały zweryfikowane i sprawdzone w praktyce. Dzięki nim staniesz się bardziej produktywny, będziesz lepiej sprzedawał, a przede wszystkim nabędziesz pewności siebie i swojego biznesu, co z kolei pozwoli Ci osiągać znacznie lepsze rezultaty w dużo krótszym czasie. 

​O TWOIM TRENERZE

Uwielbiam pracować z przedsiębiorcami. Uwielbiam obserwować jak ich biznesy rozwijają się i jak dzięki temu zmieniają swoje życie.

Przedsiębiorcy mnie inspirują, a ich siła napędza mnie samą do działania. Uwielbiam dzielić się
z nimi swoją wiedzą, ponieważ wiem, że sukces w biznesie jest dostępny dla każdego z nas i tylko czeka, aby go odkryć.

Zrozum swój biznes, zanim on 
rozłoży Ciebie na łopatki.

Wioletta Wysokińska

Dostajesz dostęp do:

Dożywotni dostęp
do WYZWANIA

Dostęp do grupy
nagrania spotkań zoom

Ćwiczenia i pliki
do pobrania

Konsultacje

Jak będzie wyglądał proces budowania biznesplanu?

 • Na początku znajdziemy Twoje -dlaczego- oraz -jak-. Pokażę Ci jak wzmocnić swoją pewność w zakresie budowania biznesu i sprecyzować cel działalności.
 • Następnie rozprawimy się z podstawowymi zagadnieniami prawno-podatkowymi, aby zaraz potem zbudować szczegółowy oczekiwany rezultat poprzez określenie planowanego zysku, oczekiwanej liczby klientów itp. Dzięki temu będziesz wiedział, skąd startujesz i co jest Twoją motywacją, a także po co to robisz i dlaczego warto.
 • Pokażę Ci także mechanizmy podatkowe pozwalające na optymalizację Twoich działań i przedstawię skuteczne sposoby doprecyzowania swojej strategii.
 • W kolejnym kroku kontynuując praktyczne ćwiczenia, m.in. rozłożymy Twój produkt/usługę na czynniki pierwsze, dzięki czemu lepiej zrozumiesz, jaką wartość chcesz zaprezentować swoim klientom.
 • Następnie poznasz konkretne techniki pozwalające odnaleźć swojego idealnego klienta. Dowiesz się także, jak zbudować świadomość swojej marki wśród klientów.
 • W dalszym etapie ustalimy, jak konkurencja będzie wpływała na Twoją sprzedaż, jak czerpać z doświadczenia innych i uczyć się na ich błędach.
 • Wykonasz bardzo ważne ćwiczenie, w którym rozpoznasz rynek (analiza rynku), na którym będziesz się poruszać ze swoim produktem/usługą.
 • Nauczysz się, jak tworzyć unikalność swojego biznesu. Dowiesz się, czym jest analiza SWOT i w czym konkretnie może Ci pomóc. Poznasz techniki pomagające sprecyzować potrzeby i oczekiwania Twoich przyszłych klientów. Dowiesz się też, jak przekuć słabsze strony biznesu, we własne korzyści.
 • W ostatnim kroku cała wiedza zdobyta podczas WYZWANIA pomoże Ci zaplanować najlepszą strategię, która będzie wyznaczać kierunek dla rozwoju Twojej firmy.
 • Samodzielnie stworzysz harmonogram działania, który krok po kroku doprowadzi Cię do realizacji Twojego celu, również finansowego.
 • Ostatni rozdział zawiera szczegółowy plan wydatków i przychodów, dzięki czemu nauczysz się jak kalkulować ceny i planować przepływ pieniędzy w biznesie

OPINIE DOTYCZĄCE WYZWANIA

Poznaj opinie naszych klientów

"


Dziękuję Ci Wiolu. Ja też się cieszę, że udało mi się dokończyć wyzwanie. Dużą zasługę przypisuję Tobie Wiolu. Po pierwsze zmobilizowałaś mnie do tego, po drugie dodałaś otuchy, że dam radę, po trzecie pomogłaś mi bardzo. Podjęłam się tego wyzwania tylko i wyłącznie dlatego, że powiedziałaś ZROBIMY TO RAZEM. Cieszę się ogromnie, że go napisałam ponieważ ten projekt oprócz tego, że mam napisany biznes plan to ma w sobie drugie podłoże. Podczas realizacji kolejnych zadań, przechodziłam przez pewnego rodzaju proces myślowy, który niesamowicie pozytywnie wpłyną na moją pewność siebie, wiarę w siebie, uświadomienie jak wiele potrafię.


Renata Dzienis 

Właścicielka 

Olympia Kids Style

"


Jako członek grupy Własna firma dla początkujących wzięłam udział w wyzwaniu p.t. Stwórz ze mną swój pierwszy biznesplan. Kilka kolejnych tygodni pracy pod okiem Wioletty i na przygotowanych przez nią materiałach, zaowocowało nie tylko pierwszym w moim życiu biznes planem, ale również ZWYCIĘSTWEM ;) Samo wyzwanie, praca nad biznes planem i współpraca z Wiolettą, dały mi pewność, że jest to osoba, z którą będę ściśle współpracowała przy uruchamianiu mojej pierwszej w życiu firmy. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam! Jeśli chcesz stworzyć z Wiolettą solidne podwaliny Twojego biznesu, dołącz do kursu !Dr Edyta Dąbrowska

Ekspert
w dziedzinie rynku pracy

"


Podjęłam się pracy z zeszytami ćwiczeń, dzięki którym byłam w stanie zaplanować mój biznes i sprawdzić odpowiadając na poszczególne pytania, czy ten biznes w ogóle, przynajmniej tak na papierze jest w stanie przetrwać i zaistnieć. Bardzo cenię sobie to, ze mogłam z Tobą porozmawiać, że nie tylko wypełniałam te zeszyty, ale również otrzymywałam wskazówki. Było to dla mnie ogromną przyjemnością kiedy odkryłam podstawy mojego biznesu kim jest mój klient, kim jest moja grupa docelowa i na tej bazie byłam w stanie zbudować dopiero sensowny biznesplan, dzięki temu że miałam od Ciebie zeszyty.


Monika Pal

Trener Rozwoju Osobistego

DOŁĄCZ DO WYZWANIA:

Jak w 30 dni stworzyć swój pierwszy biznesplan?

 • Zbudujesz strategię, dzięki której będziesz zawsze czuł się pewny siebie i swojego biznesu.
 • Zoptymalizujesz swoje wysiłki i błyskawicznie osiągniesz zaplanowane cele.
 • Dołączając teraz do pierwszej edycji WYZWANIA uzyskasz bezpłatny dostęp do nagrań zawierających  całą merytoryczną wiedzę.
 • Otrzymasz dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych, z których będziesz mógł korzystać przez 24 godziny na dobę w dowolnym miejscu na świecie – będziesz mógł do nich powrócić
  w każdej chwili.
 • Sam zdecydujesz, ile czasu poświęcisz na naukę i w którym momencie będziesz korzystać
  z materiałów.
 • Najczęściej zadawane pytania

  P: Z czego składa się WYZWANIE?

  O: ​Będę pracować z Tobą osobiście. Otrzymasz ode mnie: 

  • zeszyt ćwiczeń z zadaniami na każdy tydzień,  
  • pdf ze wskazówkami,  
  • raz w tygodniu spotkanie na żywo na platformie zoom,
  •  1h konsultacji indywidualnej oraz
  •  dostęp do grupy wsparcia na Facebooku. 

  P: Czy otrzymam nagrania konsultacji? 

  O: Jeżeli wytrwasz i zrealizujesz ten program do końca, otrzymasz ode mnie dożywotnio, bezpłatne nagrania spotkań przeprowadzonych na żywo na platformie zoom, abyś mógł przerabiać je w swoim tempie, nawet po zakończeniu WYZWANIA.

  P: Dla kogo jest ten kurs? 

  O: Nie ważne, czy jesteś już ze swoim biznesem w blokach startowych i od oficjalnego rozpoczęcia działalności dzieli Cię jedno kliknięcie, czy pracujesz na etacie i dopiero rodzi się w Twojej głowie pomysł na własny biznes. Także jeśli już jesteś przedsiębiorcą, ale chcesz się stale rozwijać, uczyć by osiągać coraz lepsze rezultaty – WYZWANIE jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę na temat budowania biznesplanu oraz skutecznej strategii, dzięki czemu osiągniesz jeszcze więcej w swoim biznesie.  

  P: Prowadzę już biznes, ale chciałbym osiągnąć lepsze rezultaty – czy ten kurs jest dla mnie? 

  O: Nie spoczywaj na laurach, Twoja firma zawsze może być lepsza! Dzięki wiedzy zawartej w WYZWANIU unikniesz stagnacji, podniesiesz sobie poprzeczkę, zaczniesz być większą inspiracją dla innych, ale przede wszystkim za pomocą biznesplanu przeanalizujesz dotychczasowe działania i wprowadzisz niezbędne poprawki. 

  Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do WYZWANIA
  już TERAZ!

  Bezpieczne Płatności

  W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

  REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI | COOKIES © WSZYSTKIE PRAWA 
  ZASTRZEŻONE | ECONOMIC CONSULTANT SP. Z O.O. 2019

  >