SUPER WOMAN

"Czyli Jak Być Super Kobietą We Własnych Oczach I Oczach Innych".

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Super Woman to bardzo obszerny i kompletny kurs multimedialny, który przeprowadzi Cię krok po kroku do jasno sprecyzowanego planu osiągnięcia Twojego celu.

6+
Godzin video 
7
Plików do pobrania
52
Lekcje

UWAGA! OFERTA OGRANICZONA ILOŚCIOWO!

SUPER WOMAN...

... jest to obszerny, wypełniony wiedzą program, który zawiera dostęp do specjalnej, chronionej hasłem sfery użytkownika, gdzie znajdziesz multimedialne lekcje, podzielone na dogodne dla Ciebie kawałki, z których zbudowany jest cały program tak, abyś mogła zainwestować swój czas każdego dnia.

W wielu lekcjach dostajesz od razu narzędzie lub ćwiczenie do zrobienia.

Program ten polega na Twoim czynnym zaangażowaniu, ponieważ to spowoduje Twoją transformację.

Dostajesz dostęp do:

Dożywotni dostęp
do kursu

Ponad 6 godzin 
nagrań video

Ćwiczenia i pliki
do pobrania

Quizów

W PROGRAMIE DOWIESZ SIĘ O...

1. STYLU ŻYCIA
Czyli jak odzyskać skupienie i klarowność Twojej wizji życiowej.

2. ZARZĄDZANIU SOBĄ W CZASIE 
Czyli jak efektywnie zarządzać sobą w czasie, żeby osiągać swoje cele każdego dnia.

3. USTALANIU CELÓW
Czyli jak skutecznie wyznaczać swoje cele, tak aby się spełniły

4. ZARZĄDZANIU SOBĄ W CZASIE 
Czyli jak efektywnie zarządzać sobą w czasie, żeby osiągać swoje cele każdego dnia.

5. ROZWOJU OSOBISTYM 
Czyli jakie są cztery kluczowe umiejętności, które powinnaś opanować najpierw. Przeprowadzę Cię przez proces pracy z podświadomością, który programuje Cię na Twój osobisty sukces oraz proces wizualizacji programujący Cię na pewność siebie.

6. TWOIM PLANIE DZIAŁANIA
Czyli jak ustalić konkretny plan, który pozwoli Ci działać w kierunku Twojego głównego celu oraz będzie trzymał Cię odpowiedzialną i dawał motywację każdego dnia.

7. ZARZĄDZANIU SWOJĄ ENERGIĄ
Czyli dowiesz się jaki masz hronotyp, kiedy Twoja energia jest najlepsza i odkryjesz kiedy powinnaś wykonywać swoje dzienne priorytety.

I wiele WIELE więcej!

Otrzymasz dostęp to Strefy Użytkownika chronionej hasłem:

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Sprawdzone techniki, które nauczą 
Cię zarządzania finansami

Dostaniesz dostęp do naszych najlepszych technik, które działają znakomicie dla nas jak i dla naszych klientów. Są one w stu procentach oparte na naszym doświadczeniu i doświadczeniu najlepszych mentorów na świecie. Wszystkie zostały zweryfikowane i sprawdzone.

​O Twoim Trenerze:

Ewelina Gawłowska

Uwielbiam pracować z kobietami. Uwielbiam obserwować jak się zmieniają i jak dzięki temu zmienia się ich życie.

Kobiety mnie inspirują, a ich siła mnie zadziwia. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą z kobietami, ponieważ wiem, że Super Woman drzemie w każdej z nas i tylko czeka, aby ją obudzić.

Zapraszam na szkolenie, które odmieniło życie wielu osób. Teraz czas na Ciebie!

Poznaj opinie naszych klientów

"


Duża dawka mądrych informacji, o których wiemy, ale nie zdajemy sobie sprawy, że mają tak duży wpływ na nasze życie


-Beata Zarzycka

"


Jestem pod wrażeniem, mega pozytywna energia, dużo mądrości. Pozdrawiam i dziękuje :)


-Asia Kąkol

"


Już po pierwszym filmie chce się ruszyć z kopyta do przodu, czuje duży przypływ energii od Ciebie. Dzięki że jesteś!


-Paulina Gaura

Opinie o szkoleniu Super Woman:

PYTANIE: Jak to szkolenie pomogło Ci rozwiązać Twój problem? 

Podniosło moją samoocenę i pewność siebie. Zmieniło relacje w związku – to tak na razie, a mam nadzieję, że zmiany będą również w innych sferach życia – będę nad tym pracować. 

PYTANIE: Jakie konkretne rezultaty osiągnęłaś po zastosowaniu wiedzy zdobytej podczas szkolenia?

Koło życia, pokazała już mi kiedyś inna osoba, ale było to przedstawione tak nie jasno – nie wiedziałam co mam z tym zrobić. Na szkoleniu uzyskałam szczegółowe informacje nad czym mam pracować, jak traktować pozostałe sfery życia. Klarowne stało się dla mnie co „kuleje” w moim życiu i co jest moim celem do poprawy. Po wstawieniu celu w linię czasu nagle zmieniło się o 180 st. inaczej zaczęłam patrzeć na swojego męża – genialne!!!  Wizualizacja dot. podniesienia samooceny niesamowita!! – tak spokojnie i dobrze robi się w środku ciała. Możliwość otrzymania materiałów na których od razu można pracować. 

PYTANIE: Co najbardziej spodobało Ci się w szkoleniu?

Sztuka budowania relacji – bardzo cenne było przedstawienie faz cyklu życia grupy. Pozwoliło mi to zrozumieć dlaczego niektóre projekty się kończą, dlaczego niektórzy wychodzą z grupy. Żal było mi wszystkich rozpadających się grup, ale jak widać nie potrzebnie i nie zawsze należy trwać w grupie z sentymentu….  Tematyka dot. pewności siebie i jak zrobić dobre pierwsze wrażenie – bezcenna. W szkoleniu super woman niesamowite było wstawianie celu w linię czasu. Wstawiłam swój cel i nagle od razu wszystko zmieniło się o 180 st. Nie wiem ile ta dobra passa będzie trwać, ale to dosłownie było jak za dotknięciem czarodziejskiej różyczki. 

PYTANIE: Czy poleciłabyś szkolenie swoim przyjaciółkom, rodzinie, znajomym?

 Jak najbardziej poleciłabym szkolenia znajomym. Są bardzo cenne i pomagają zmienić sztampowe, utarte spojrzenie, na niestandardowe niezwykle skuteczne.  Podzieliłam się tym co wywarło największe na mnie wrażenie zaraz po szkoleniu. Można byłoby jeszcze wymieniać i wymieniać. Mega korzyści!.

ANIA

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 14 dniową gwarancją.

Oto jak to działa: Jeżeli dołączysz do Klubu i nie spełni on Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni bez zadawania żadnych pytań.

W skrócie: albo osiągniesz rezultaty na których Ci zależy albo dostaniesz zwrot swojej inwestycji.

SUPER WOMAN BEGINNING

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ten program jest właśnie dla Ciebie.
Super Woman Beginning to bardzo obszerny i kompletny kurs multimedialny, który przeprowadzi Cię krok po kroku do jasno sprecyzowanego planu osiągnięcia Twojego celu...

Najczęściej zadawane pytania

P: CZY MAM JAKĄŚ GWARANCJĘ?

O: Tak, nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy oczywiście pewni, że tak się nie stanie, ponieważ wiemy jak skuteczne są nasze szkolenia.

Więc albo uzyskasz rezultaty na których Ci zależy albo oddamy Ci Twoje pieniądze.

P: JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?

O: Żeby dokończyć zamówienie możesz zapłacić dowolną kartą (płatniczą, debetową, kredytową itp.), PayPalem lub przelewem bankowym.

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

P: JAK I KIEDY DOSTANĘ DOSTĘP?

O: Dostęp do zakupionego szkolenia dostaniesz niemal natychmiast. W ciągu kilku minut na Twój adres e-mail przyślemy dane do zalogowania się do platformy szkoleniowej, gdzie szkolenie już na Ciebie czeka. Jest to specjalna chroniona hasłem strefa użytkownika, gdzie będziesz miał dostęp do wszystkich swoich szkoleń.

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas Twojego procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Za branie aktywnego udziału w naszych szkoleniach będziesz wynagradzany punktami oraz specjalnymi rangami. Punkty przyznawane będą za różne aktywności takie jak logowanie się do platformy szkoleniowej, komentowanie lekcji, udział w quizach (kolejna nowość) oraz wiele innych. Punkty będzie można wymieniać na nagrody lub zniżki w naszym sklepie.

Dodaliśmy również możliwość robienia wirtualnych notatek w każdej lekcji. Zapisane notatki możesz znaleźć w jednym miejscu, wyeksportować np. do WORD’a lub wydrukować w dowolnym momencie.

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do szkolenia Super Woman już TERAZ!

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Sukces Z Pasją © 2012-2019 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>